Propozycje do rozważenia

marksp
Site Admin
Site Admin
Posty: 494
Rejestracja: 27 marca 2018, 11:51 - wt

Propozycje do rozważenia

Post autor: marksp » 06 kwietnia 2011, 10:47 - śr

Jak wszyscy doskonale wiemy na dzień dzisiejszy borykamy się jedynie z problemem do rozwiązania jakim są fundusze założycielskie.Nie jest kłopotem przebrnięcie formalności i spraw organizacyjnych (choć i do tego brakuje chętnych).
Jest pewien plan (przemyślany już i zanalizowany) jednakże potrzebni będą ludzie-założyciele którzy nie dysponując funduszami ,a jedynie możliwością dysponowania jakąś ilością czasu i pewnymi umiejętnościami pomogą w realizacji tego planu (mile widziane inne plany i przemyślane propozycje -z możliwością zrealizowania "takie realne nie z kosmosu").
Szczegóły tego planu przedstawię zainteresowanym (ze względu na możliwe przecieki) -po zgłoszeniu akcesu pomocy w realizacji.
W skrócie- czas przewidziany na realizację ok. pół roku .Termin realizacji -konkretnego wykonania zadania- to końcowe dni października.(gdyby była większa ilość pomocników byłaby okazja wcześniejszego zrealizowania z tytułu wcześniejszej okazji (koniec lipca -na dzień 1.08.2011). Przygotowane są wszystkie potrzebne materiały jednakże sam nie dam rady ich wykonać -uzupełnienia ,aby przedstawić go odbiorcom-darczyńcom jako produkt w pełni wartościowy i wart poparcia finansowego (cel założenie MazTG-opłaty założycielskie).
W czasie trwania akcji przewiduję możliwości pozyskania większej ilości środków niż wymagane ,które posłużyły by jako obligatoryjne i wymagane wadium przy składaniu wniosków do instytucji przyznających środki dofinansowujące na różnego typu projekty które realizowane były by przez założone i działające MazTG(z tym borykają się inne TG o standardowych statutach i statusie organizacji).

Czekam na zainteresowanych.

Dodatkowe info: wkład każdego (czasowy i ew.sprzętowo wykonawczy) należałoby przeliczyć na "mazowiaki" wkładu założycielskiego.Byłby to wkład który po zdobyciu już odpowiednich funduszy i rozkręceniu działalności (do wykorzystania w różnych formach) które trzeba ustalić w gronie założycieli.

marksp
Site Admin
Site Admin
Posty: 494
Rejestracja: 27 marca 2018, 11:51 - wt

Re: Propozycje do rozważenia

Post autor: marksp » 01 sierpnia 2014, 12:04 - pt

70 rocznicaPW.gif
Dodatek

ODPOWIEDZ