MTG co dalej.

komunikaty, apele, oświadczenia, rezoulcje i inne "poważne" sprawy

Moderatorzy: marksp, JanuszStankiewicz

bernard123

Re: Informacje bieżące dla założycieli

Post autor: bernard123 » 09 maja 2010, 14:31 - ndz

Proszę przeczytać sobie ostatnie zdanie z mojego poprzedniego postu.
Pierwszy cytat z pana ostatniej wypowiedzi , to pana słowa a nie moje-
-nie MANIPULOWAĆ informacją.
Taka postawa skutecznie zniechęca do działania a żeby nie przedłużać
nie będę więcej wypowiadał się w tym temacie.

Awatar użytkownika
Artur_Gorzelak
Aktywny użytkownik

Post autor: Artur_Gorzelak » 11 maja 2010, 12:28 - wt

Przepraszam że się wtrącę w pewnie wygasłą "dyskusję", ale o pewnych sprawach należy pisać jasno i przejrzyście.

1. Ok. 7 III były rozsyłane maile z propozycją uczestnictwa w nieoficjalnym spotkaniu mającym za zadanie poznanie się i przedyskutowanie na żywo kilku spraw dotyczących naszej działalności. Maile rozsyłał Janusz i oczekiwał na uwagi oraz potwierdzenia przybycia. Spotkanie miało odbyć się w sobotę 27 III.

2. na wysłany przeze mnie mail wieczorem 26 III przyszła szybka odpowiedź ze szczegółami spotkania, czyli nawet Ci którzy zdecydowali się w ostatniej chwili mogli przyjść, wystarczyło tylko się zgłosić.

3. Spotkanie się odbyło w miłej atmosferze przy kawie/herbacie i ciasteczkach, przy czym przedyskutowaliśmy sens i różnice w zakładaniu poszczególnych rodzajów towarzystw. Stanęło na tym rejestrowym.

Teraz pytanie Bernardzie czy otrzymałeś maila od Janusza w okolicach 7 III? Jeżeli nie to słusznie jesteś urażony pominięciem swojej osoby. Jeżeli natomiast otrzymałeś, to jesteś w takiej samej sytuacji jak ja, a jednak ja tam dotarłem.

Druga sprawa, to przygotowanie się do faktycznie pierwszego oficjalnego zebrania. To nie jest tak, że wyklucza się kogokolwiek z prac przygotowawczych, ale postawa wyczekująca nie przyśpieszy tych prac. Nie wiem ile osób ma dostęp do załączników wstawionych tutaj, ale myślę że też wystarczy zgłosić się do Marka czy Janusza i ten dostęp się uzyska. Oczywiście nie mogę nikogo krytykować, bo sam się tu zalogowałem dopiero teraz, ale dziś powinienem przejrzeć propozycje dokumentów i dopisać swoje uwagi. Cały czas też podtrzymuję ofertę wydrukowania kompletu dokumentów na zebranie.

To tyle jeśli chodzi o sprawy z powyższej debaty.
pozdrawiam - Artur

marksp
Site Admin
Site Admin

Post autor: marksp » 12 maja 2010, 00:31 - śr

Na forum dla założycieli propozycje uwzględniające status członków założycieli w Towarzystwie .Konieczne opinie i dalsze sugestie (rozszerzenia) dla wypracowania jednolitej formy.Bardzo istotne zagadnienie.

bernard123

Post autor: bernard123 » 12 maja 2010, 15:21 - śr

Arturze, nie otrzymałem żadnej informacji o zebraniu ,również nie mam dostępu do dokumentów rejestracyjnych.

Bernard

Awatar użytkownika
Artur_Gorzelak
Aktywny użytkownik

Post autor: Artur_Gorzelak » 12 maja 2010, 15:37 - śr

Hmm, a wysyłałeś kiedykolwiek zgłoszenie dostępne w wątku viewtopic.php?f=21&t=29 , być może Janusz wysyłał tylko do tych co wysłali (ew. można go zawsze spytać dlaczego nie wysłał :))

W każdym bądź razie najlepszym rozwiązaniem zawsze będzie kontakt z Januszem jako inicjatorem całego pomysłu i ustalenie wszystkiego na PW bądź maila. jest jeszcze parę dni i spokojnie zdążysz przejrzeć materiały.

Pozdrawiam!
pozdrawiam - Artur

cool_beret

MTG co dalej.

Post autor: cool_beret » 14 sierpnia 2010, 23:31 - sob

Kochani jakaś cisza zapadła na forum, czy to "założenie" jest w ogóle aktualne, może mi ktoś powiedzieć co się dzieje? Pozdrawiam Paweł

marksp
Site Admin
Site Admin

Re: MTG co dalej.

Post autor: marksp » 14 sierpnia 2010, 23:55 - sob

Witam
Jak na razie sezon ogórkowy.Generalnie stoi na temacie .....
Zapraszam na uprawnione forum dla założycieli w celu zapoznania się z bieżącą sytuacją.

cool_beret

Post autor: cool_beret » 15 sierpnia 2010, 00:07 - ndz

Super, w końcu ktoś żyje.:) Dziękuję za odpowiedź:)

cool_beret

Post autor: cool_beret » 15 sierpnia 2010, 00:09 - ndz

Panie Marku (jak dobrze rozumiem ma Pan tak na imię) widzę ze na forum założycieli nic nowego, wprowadzi mnie Pan troszkę w temat?

marksp
Site Admin
Site Admin

Post autor: marksp » 15 sierpnia 2010, 00:36 - ndz

odpowiedź na forum dla założycieli

ODPOWIEDZ