MTG co dalej.

komunikaty, apele, oświadczenia, rezoulcje i inne "poważne" sprawy

Moderatorzy: marksp, JanuszStankiewicz

bernard123

Re: Miejsce spotkania

Post autor: bernard123 » 20 września 2009, 22:00 - ndz

Magnuszew sala na 100 osób ,gratis .To zaledwie 60 km. na południe od Warszawy.
Bernard

bezet

Post autor: bezet » 20 września 2009, 22:04 - ndz

Witam
Proponuję ustalić termin na niedzielne przedpołudnie w jakiejś kawiarni w centrum.
W takiej porze nie ma gości zbyt wielu a my za zgodą kierownika sali, zestawimy stoliki
i w spokoju ,wypijając kawę lub dwie, omówimy nasze sprawy.
Rzecz cała zostanie przeprowadzona bezkosztowo,nie licząc kaw i ewentualnie ciastek.
Nie musimy nawet rezerwować sali na wyłączność.Wiele zależy od ilości osób na spotkaniu.
Dobrze byłoby znać liczbę"kawiarnianych gości ",każdy kierownik kawiarni ucieszy się
z możliwości przyjęcia kilkudziesięciu osób w takiej martwej porze dnia i nie powinien zbytnio grymasić. Ewentualnie mogę zarezerwować sale w klubie spółdzielczym przy E.Fieldorfa.
Pozdrawiam
Zygmunt
Ostatnio zmieniony 20 września 2009, 22:23 - ndz przez bezet, łącznie zmieniany 1 raz.

bezet

Post autor: bezet » 20 września 2009, 22:12 - ndz

bernard123 pisze:Magnuszew sala na 100 osób ,gratis .To zaledwie 60 km. na południe od Warszawy.
Bernard

Bernardzie, dla mieszkańca Ostrołęki lub Płocka to jest nie 60 a 200 km.Warszawa leży w środku
naszego regionu i jest najlepiej położonym miejscem spotkań dla wszystkich.
Tak mi się wydaje.
Zygmunt

bernard123

Post autor: bernard123 » 20 września 2009, 22:20 - ndz

Rozumię Twoje racje i dostosuję się .
Mimo to zapraszam serdecznie .

Niedziela przed południem - u mnie będzie problem.
Bernard

bezet

Post autor: bezet » 20 września 2009, 22:34 - ndz

Bernardzie ,żadna niedziela nie wchodzi w rachubę?A może uda się zrobić uczestnictwo
także przez skype?.Z tym że za zgodą na takie uczestnictwo,głosowałbym tylko dla osób mieszkających poza krajem a także dla osób z ograniczeniami natury zdrowotnej.
Z takimi propozycjami musicie Koleżanki i Koledzy występować do Janusza.
Ja tu jestem tylko jednostką statystyczną.
Pozdrawiam
Zygmunt

Marek_Jabłonowski

Post autor: Marek_Jabłonowski » 20 września 2009, 22:36 - ndz

Witam, mieszkam w Bydgoszczy i dlatego jestem za spotkaniem w okolicach Dworca Centralnego.
Pozdrawiam Marek

bezet

Post autor: bezet » 21 września 2009, 00:26 - pn

Marek_Jabłonowski pisze:Witam, mieszkam w Bydgoszczy i dlatego jestem za spotkaniem w okolicach Dworca Centralnego.
Pozdrawiam Marek

Witam
Do ewentualnego klubu (duża sala) przy ul. Emila Fieldorfa jeździ bezpośredni autobus spod Dworca Centralnego-18-20 min jazdy.
Z

marksp
Site Admin
Site Admin

Info o forum TOWARZYSTWO vs ZWYCZAJNE

Post autor: marksp » 21 września 2009, 02:45 - pn

Pozostali chcący zabierać głos na oddzielnym Forum dostaną uprawnienia po akceptacji
już uprawnionych użytkowników.
Pisać do Adminów na pv.

Awatar użytkownika
JanuszStankiewicz
Site Admin
Site Admin

Post autor: JanuszStankiewicz » 21 września 2009, 15:44 - pn

.

Dziękuję za poprzednie propozycje ...

ale wydaje mi się, że najkorzystniejsza będzie sala zaproponowana i zaklepana przez Jerzego - okolice Dworca Zachodniego (kilka minut pieszo od dworca) - z dobrymi miejscami do zaparkowania samochodu - czajniki i szklanki sie znajdą - kawę i cukier i ew. ciasteczka kupimy składkowe (jakieś 5-8 zł/osobę "kasowane" przy wejściu).
Sala jest ok 40 osobowa - na pierwszy zjazd pewnie w sam raz wystarczy...

Kto będzie miał laptopa z Wordem i małą drukareczkę - niech weźmie ze sobą - możliwe, że trzeba będzie coś wydrukować ....

Inne pomysły mile widziane...

Spodziewany termin spotkania: ok. połowy października - w sobotę przed południem ok. 10
.
Janusz Stankiewicz
http://www.stankiewicze.com

Awatar użytkownika
Artur_Gorzelak
Aktywny użytkownik

Post autor: Artur_Gorzelak » 21 września 2009, 16:20 - pn

Sobota przed południe mi pasuje, okolice Zachodniego też mogą być (SKM-ką sobie podjadę). Laptopa mogę wziąć ale małej drukarki nie posiadam. Za to jakby co to służę drukiem cyfrowym A3+ :) czyli jakieś plakaty mogę machnąć.
pozdrawiam - Artur

ODPOWIEDZ