Nieobliczalne wydarzenia

Mazowieckie Towarzystwo Genealogiczne - początki

Moderatorzy: marksp, JanuszStankiewicz

Awatar użytkownika
JanuszStankiewicz
Site Admin
Site Admin

Nieobliczalne wydarzenia

Post autor: JanuszStankiewicz » 28 września 2009, 13:12 - pn

.
Jak wszyscy zapewne zauważyli na stronie PolTG- niektórzy członkowie PolTG skupili nan nas baczne spojrzenie i poświęcili mnóstwo czasu na przygotowanie "krótkiej notki" o naszym przedsięwzięciu, ze szczególnym uzwględnieniem osób P. Marka i skromnej mojej ...

Z jednej strony to jestem zadowolony, że moje wypowiedzi są szeroko cytowane i wywołują polemikę - z wrodzonej skromności - rumienię się... popularność nie jest dla mnie ....

Z drugiej strony nie chciałem wywoływać emocji "negatywnych", a w takich przedstawił mnie P. Nowik.
Biedny - zapewne do tej pory nie zdaje sobie sprawy co napisał, a może tylko "podpisał"... ?

Nie mniej utwierdzam się w przekonaniu, że dobrze, że już dawno zrezygnowałem z uczestnictwa w PolTG - bo jeśli miałbym spotykac się z P. Nowikiem.... to ....

Gratuluję P. Nowikowi dobrze odrobionej zadanej lekcji - i pozostawiam osądowi Czytelników w jakiej formie i jakimi emocjami posługują się niektórzy Członkowie PolTG.

Teraz w zasadzie powinien P. Młochowski z Zarządem - być tym "dobrym" i łagodnie przygarnąć nas na łono PolTG...

Wolałbym aby ta dyskusja o nowopowstajacej Organizacji, nie zdominowała obrad WZC PolTG - bowiem ono ma własne problemy ...

Żenujące jest też to, że P. Nowik przekręca fakty i takiemu Guru jak P. Ornatowski wkłada w usta to, co tenże powiedział - ale było całkiem odwrotne... zainteresowanym podam link do wiarygodnej, bo całkiem niezależnej, bazy w której mozna przeczytać co pisał w owym czasie P. Ornatowski
.
Janusz Stankiewicz
http://www.stankiewicze.com

Zatoka

Re: Nieobliczalne wydarzenia

Post autor: Zatoka » 29 września 2009, 08:28 - wt

Mój imienniku

Czy nie szkoda Ci czasu na tę bezsensowną polemikę? Zawsze znajdą się "spece" od krytyki. Najlepszym sposobem na zamknięcie im ust jest jest wytrwała, bieżąca praca i efekty jakie się uzyskuje. Poki co wszystko wskazuje na to, że poprzez nowe formy działnia stworzycie prężnie działające towarzystwo. To jest najważniejsze i tylko temu trzeba poświęcić wszystkie siły.

Powodzenia

Janusz Wegner

Awatar użytkownika
JanuszStankiewicz
Site Admin
Site Admin

Post autor: JanuszStankiewicz » 29 września 2009, 08:45 - wt

.
Dziękuję Ci mój Imienniku, za słowa otuchy – faktycznie nie ma co rozdrapywać „strupka” – w zasadzie swoje powiedziałem, tylko drażni mnie forma w jakiej P. Nowik przekręca i źle rozumie pewne zagadnienia – nie chcę tu się odnosić do zjawisk naszej rodzimej „wielkiej polityki” – ale pewne wzorce insynuacji są z niej żywo przeniesione ... od „dobrych” zatem „nauczycieli uczył się” ww autor... tylko mu pogratulować natchnienia ...

Było, poszło ... – bierzmy się zatem do działania na niwie MazTG ....
.
Janusz Stankiewicz

Zatoka

Post autor: Zatoka » 29 września 2009, 11:44 - wt

Januszu

Patrzę chłodnym okiem na to co się dzieje i niestety nie wszystko mi się podoba. Ruszył was post p. Nowika ale uczciwie mówiąc jest on odpowiedzią na wystąpienie Marka. Ja rozumiem, że fakt powstawania nowego TG po części jest wynikiem rozczarowania do form pracy innych TG. Brak zrozumienia dla głoszonych koncepcji, wręcz ataki za to że chce się zrobić cos więcej niż robią inni. Marek wylał z siebie trochę goryczy i zobacz jaki to przynosi efekt. Bezsens. Uważam, że kwestie zadr, jakie tkwią w poszczególnych ludziach powinny stać się umownym tabu na forum. Aktualnie jesteście skoncentrowani na sprawach organizacyjnych, a zapomnieliście o czynniku ludzkim. W czasie rozmów, jakie prowadzę na PW, nie raz śmiejemy się z tego typu wypowiedzi komentując ich żenadę. Znów kolejni adwersarze „wzięli się za łby”, tylko komu to służy? Tak samo patrzą na to inni. Musicie mieć świadomość tego, że takie posty i atmosfera nie przyciągną do was szerokich mas członków, a co mówić o ich zaktywizowaniu do pracy. Dlatego jeszcze raz powtarzam. Skończcie z najmniejszymi podtekstami personalnymi czy adresowanymi do innych TG gdyż to odbija się rykoszetem przeciwko nam samym.

Pozdrawiam

Janusz Wegner

Awatar użytkownika
JanuszStankiewicz
Site Admin
Site Admin

Post autor: JanuszStankiewicz » 29 września 2009, 13:11 - wt

.

Nie mam już nic więcej do dodania w tym temacie ...

zatem powtórzę

Było, poszło ... – bierzmy się zatem do działania na niwie MazTG ....
.
Janusz Stankiewicz

marksp
Site Admin
Site Admin

Post autor: marksp » 30 września 2009, 12:43 - śr

No niestety nie ma co się łudzić,że to koniec ataków.
Nie udało się za pierwszym razem .To trzeba drążyć
do skutku. Wszak mistrzostwo w dążeniu do rozwałki
wszystkiego, mają co niektórzy opanowane do perfekcji.
Nie mogąc sami tak jawnie, to napuszczają kolejnych
zwolenników destabilizacji.

Awatar użytkownika
JanuszStankiewicz
Site Admin
Site Admin

Post autor: JanuszStankiewicz » 30 września 2009, 18:59 - śr

.
WYCZERPALIŚMY JUŻ TEMAT >>>>>

Bierzmy się do działania ....
.