znajdzprzodka.pl Księża katoliccy z kresów RP do 1939 r.-wyszukiwarka nazwisk

Aktualności O znajdzprzodka.pl Wyszukiwarka Poradnik użytkownika Chcesz więcej? Linki Dodane WebTrees-info Czat-onLine Cmentarze3D GENPARAF7 WEBTREES EX-Forum MAZ TG Kościelny Słownik-wyszuk-POL Kościelny Słownik-wyszuk-LATIN Wyszukiwarka Nazwisk księży

Wyszukiwarka - Nazwisk księży parafii katolickich z kresów RP do 1939 r.

Baza zawiera 3.tys 288 nazwisk w oparciu o schematyzmy diecezjalne oraz wykazy dostępne w parafiach, jak również na podstawie podpisów w aktach metrykalnych danej parafii. (twórcy metryk parafialnych).

Księża pełniący funkcje proboszcza,administratora,wikarego itp. w parafii.W bazie może brakować nazwisk księży pełniących jedynie funkcje hierarchów  i dostojników kościelnych poza konkretną parafią.

Nazwiska mogą powtarzać się ze względu na pełnienie w tym samym czasie kilku funkcji. np. w jednej proboszcz, a w innej administrator lub wikary.


Szukane Imię i Nazwisko Księdza parafialnego

Nazwisko i imię (wpisz w okna poniżej)

..Nazwisko

 .............Imię

  

Po wpisaniu (min. 2-ch znaków, wielkość liter bez znaczenia ,ale NAZWISKO wymagane) naciśnij przycisk Szukaj
 Wynik wyszukiwania zostanie wyświetlony w odrębnym oknie 
Klick na link wybranego numeru parafii (wynik wyszukiwania) przenosi do Encyklopedii parafii katolickich w GENPARAF7 w celu uzyskania szerszych informacji o latach posługi ,pełnionej funkcji i np. dacie zgonu.,a np. funkcja wikarego ,przy dostępnym nazwisku proboszcza lub administratora parafii.(duet proboszcz,wikary).

Wstecz           Powrót na górę